Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Anasayfa / Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye


MOTORLU KURYE | İstanbul Motorlu Kurye 

Motorlu Kurye Merkezi olarak Türkiye'nin en iyi motorlu kurye hizmetini vermekteyiz. Gün içerisinde acil taşınması gereken ürünleriniz 0 212 220 20 56 - 0 216 498 62 00 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayıp adresi belirttiğinizde kuryemin en kısa zamanda ürünü almak için gelecektir. Motorlu kurye ekibimiz olarak gece gündüz demeden 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Ekonomik oluşu ve hızlılığından dolayı motorlu kuryelerimiz rağbet görmektedir. Sizin de motorlu kuryeye ihtiyacınız var ise ve detaylı bilgi almak istiyorsanız bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Arayın ürünü gelip varış noktasına güvenli bir şekilde teslim edelim.

İSTANBUL MOTORLU KURYE

Motor Kurye Hizmeti tarafından verilen motorlu kurye hizmetinde İstanbul'da bir noktadan başka bir noktaya kısa sürede güvenli bir şekilde ulaştırılması gereken evrak veya ürünlerinizin (zarf, konşimento, ordino, teklif, dosya, hediye vb.) motorlu kuryeler ile taşınması işini uzman personellerimizle 25 yıllık tecrübe ile yapıyoruz. Kuryelerimiz günün her saatinde gece gündüz demeden İstanbul'un en iyi motorlu kurye hizmetini vermektedir.

VIP MOTORLU KURYE | İstanbul Vip Kurye

İstanbul Vip Motorlu Kurye ile özel kurye hizmetini haftanın her günü gece gündüz istemiş olduğunuz teslimat şekline göre güvenle varış noktasına teslim ediyoruz. Ürünün hızlı veya acil bir şekilde taşınması gerekiyorsa bizleri +90 552 203 20 56 numaramızdan arayarak adres bilgilerini verin hemen kuryemiz gelsin. 

UÇAK KARGO | İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo, kapıdan kapıya 7/24 Motorlu Kurye Merkezi uçak kargo hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası?nda bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Anadolu Yakası?nda bulunan İstanbul Havalimanı ve Atatürk Havalimanlarından  Dünya'nın 250 ülkesine ve Türkiye'nin 47 iline kapıdan-kapıya ve kapıdan-havalimaanına, havaalimanından kapıya, havalimanından- havalimanına seçenekleri ile uzman personel ve kesintisiz hizmetimizle İstanbul'un en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmeti verilmektedir.

NEDEN MOTORLU KURYE ?
Kurye gönderilerinizin haftanın her günü, günün her saati gece gündüz fark etmeksizin hızlı ve ekonomik olmasını istediğiniz  zamanlarda tercih edebileceğiniz, Motorlu Kurye Merkezi ekonomik olduğu kadar da hızlı ve güvenilirdir. Varış noktasına en kısa sürede hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için motorlu kurye hizmetimiz tam size göre. Bizleri +90 552 203 20 56 numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilir ve kurye isteğinde bulunabilirsiniz.