Gümrük Motorlu Kurye

Gümrük Motorlu Kurye

Anasayfa / Gümrük Motorlu Kurye

Gümrük Motorlu Kurye

Gümrük Motorlu Kurye

Motorlu Kurye Merkezi olarak ithalat ve ihracat yapan firmalarımız için evrakların tam vaktinde yerinde olması oldukça önem taşımaktadır. Motorlu Kurye Merkezi 7/24 kesintisiz olarak en iyi gümrük kurye hizmeti vermektedir.

İstanbul Gümrük Kurye

İstanbul'da evraklarınızın veya ürününüzün gümrüğe acil ulaştırılması gerektiği durumlarda Motorlu Kurye Merkezi 7/24 aktif hizmet göstermektedir.

İstanbul'da bulunan Atatürk Havalimanı Gümrüğü, Halkalı Gümrüğü, Halkalı Tekstil İhtisas Gümrüğü, Haramidere Akaryakıt Gümrüğü, Haydarpaşa Gümrüğü, Erenköy Gümrüğü, Çerkezköy Gümrüğü, Trakya Serbest Bölge Gümrüğü, İstanbul Deri Serbest Bölge Gümrüğü, Yeşilköy Otomotiv İhtisas Gümrüğü, Atatürk Havalimanı Serbest Bölge Gümrüğü, İstanbul Gıda Ürünleri İhtisas Gümrüğü ve Ambarlı Gümrüğü olmak üzere İstanbul'un en hızlı gümrük kurye hizmetini vermekteyiz. 

Acil Gümrük Kurye

Ürünlerinizin veya evraklarınızın acil olarak gümrüğe ulaştırılması gerekiyorsa ve bunun için yeterli zamanınız yok ise bizler 7/24 sizler için hizmet vermekteyiz. Acil motorlu kurye ihtiyacınız var ise bizleri +90 552 203 20 56 numaralı hattımızdan arayabilir kurye isteğinde bulunabilirsiniz. Motorlu gümrük kurye ekibimiz olarak hangi gümrüğe gidecek ise doğru istikamet belirlenir ve en kısa yoldan gümrüğe ulaştırılır. 

Gümrük Kurye 7/24

Haftanın her günü günün her saati kesintisiz kurye hizmeti vermekteyiz. Yüzlerce araç filomuz ile gece gündüz hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürününüzün acil olarak  Atatürk Havalimanı Gümrüğü, Halkalı Gümrüğü, Halkalı Tekstil İhtisas Gümrüğü, Haramidere Akaryakıt Gümrüğü, Haydarpaşa Gümrüğü, Erenköy Gümrüğü, Çerkezköy Gümrüğü, Trakya Serbest Bölge Gümrüğü, İstanbul Deri Serbest Bölge Gümrüğü, Yeşilköy Otomotiv İhtisas Gümrüğü, Atatürk Havalimanı Serbest Bölge Gümrüğü, İstanbul Gıda Ürünleri İhtisas Gümrüğü ve Ambarlı Gümrüğü'nden birine ulaştırılması gerekiyorsa bizleri gece gündüz fark etmeksizin kesintisiz gümrük kurye hizmeti vermekteyiz. 

Gümrük kurye hakkında daha fazla bilgi için +90 552 203 20 56 numaralı telefonlarımızı arayarak bizlerden bilgi alabilir ve gümrük kurye talebinde bulunabilirsiniz.