Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Anasayfa / Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Gizlilik Politikamız

Motorlu Kurye Merkezi Wep sitesi www.motorlukuryemerkezi.com ziyaret etmeniz ve bizleri aramanız sonucu elde ettiğimiz bilgilerin hangi esaslar da kullanılacağı ve korunacağı işbu '' Gizlilik Politikası''nda belirtilmektedir. Ziyaretiniz sonucu temin edilen bilgilerdeki yanlışlık ve eksiklikler nedeniyle her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin ulaşabileceği her türlü zarar ve masraflarından ve bilgisayar korsanlığı yoluyla koruma sisteminin etkisiz bırakılması hallerinde doğacak zararlardan dolayı Motorlu Kurye Merkezi sorunlu tutulmaz.

Motorlu Kurye Merkezi sizin izninizle bu bilgileri size daha kısa sürede ulaşılmasını sağlamak ve sizlere aşağıdaki konularda bilgilendirmek için kullanacaktır:

1. Kurye ile ilgili basılı yayınları ya da diğer yazışmaları göndermek,

2. Elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimleri göndermek,

3. Satın aldığınız ürünleri ya da hediyelerinizi teslim etmek,

4. Belirtilen adreste kimseye ulaşılmadığında sizlerle iletişime geçmek,

5. Gönderinizin teslim edildiğinde sizleri bilgilendirmek....

Motorlu Kurye Merkezi Wep sitemizi www.motorlukuryemerkezi.com kullanarak veya telefon, e-mail, faks gibi diğer yollarla bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgileri verip vermemekteki tasarruf tamamen tarafımıza aittir. Anca yanlış, yanıltıcı veya eksik verilen bilgi nedeniyle Firmamızın veya sahadaki Motorlu Kuryenin bir zarar uğradığı taktirde, bu zararı tazmin yükümlülüğü tarafınıza ait olacaktır.

Motorlu Kurye ''Wep Sitesinde'' ad, soyad, doğum tarihi, medeni durum, iletişim ve adres bilgileri haricinde sizinle ilgili olarak doğrudan alınan herhangi bir kişisel bilgi bulunmamaktadır. Kurumsal olarak Motorlu Kurye Merkezi ile paylaşılan bütün bu bilgiler yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacak, gizli tutulacak ve istihdam edilen yardımcı kişilerin de bu hususa uymalarını sağlamak için mümkün olan önlemler alınacaktır. Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.

Motorlu Kurye Merkezi sitemizde yapılacak olan bütün gönderilerde, istediğiniz zaman, alıcı listesinden çıkmanıza veya bilgilerinizi değiştirmeniz mümkündür, Bizlerle iletişime geçmekte çekinmeyiniz.